Qnap Satış Ortağı

Qnap, Tayvan merkezli bir teknoloji şirketidir ve ağırlıklı olarak veri depolama çözümleri, ağ ekipmanları ve yazılım ürünleri sunar. Kurulduğu 2004 yılından bu yana, Qnap inovasyonu, kaliteyi ve güvenilirliği öne çıkaran yüksek performanslı ürünleriyle öne çıkmaktadır.

Qnap'in sunduğu ürün yelpazesi oldukça geniş ve özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmıştır. Şirketin sunucuları, ağ depolama çözümleri ve ağa bağlı depolama (NAS) cihazları, yedekleme ve geri yükleme çözümleri, IP kameralar için kayıt cihazları, sanallaştırma çözümleri ve daha birçok ürünü mevcuttur.

Qnap'in sunduğu ürünler, güçlü donanım özellikleri, kullanıcı dostu arayüzleri ve gelişmiş yazılım özellikleri ile bilinir. Qnap ürünleri, yüksek performans, güvenilirlik ve kullanım kolaylığı sağlayarak, işletmelerin veri yönetimini ve depolama ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olur.

Eğer siz de işletmenizin veri depolama ve yönetimi ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek kaliteli bir ürün arayışındaysanız, Qnap ürünleri sizin için doğru seçim olabilir.

Qnap

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR